مهم‌ترین خدمات سئو و بهینه سازی سایت که در پایدار مارکتینگ انجام می‌شود

ارائه خدمات سئو و بهینه سازی انواع سایت جهت کسب جایگاه اول در گوگل در سریعترین زمان ممکن

اقدامات سئو سایت offpage

شامل راه اندازی و مدیریت شبکه‌های اجتماعی، تهیه بک لینک‌های لازم مطابق با اصول و قواعد پیشرفته همگام با موتورهای جستجو و غیره

تولید محتوای مناسب

شامل تولید محتوای مناسب و حرفه ای در قالب محتوای متنی، صوت، ویدئو، تصویر و… جهت بسترسازی برای اقدامات بعدی

اقدامات سئو سایت onpage

شامل آنالیز وب سایت،کدنویسی، محتوا، اصول سئو onpage ،ساختار صحیح لینک سازی داخلی و اصلاحات لازم تا رسیدن به سطح کیفی لازم


ما آماده ایم تا کسب و کار دیجیتال شما را متحول کنیم !


ما از شروع فرآیند بازاریابی دیجیتال در تمامی مراحل اجرایی در کنارتان خواهیم بود تا شما را به هدفتان یعنی رونق کسب و کار و توسعه برندتان برسانیم.
همین حالا با ما تماس بگیرید

ارائه خدمات سئو تکنیکال

با سئوی تکنیکال به گوگل کمک می کنیم بدون مشکل بتواند فرآیند های دسترسی، خزش، تفسیر و ایندکس وب سایت را انجام دهد.

بهینه سازی سرعت سایت

یک سایت با سرعت لود پایین،باعث افزایش نرخ دفع کاربری(bounce rate)میگردد و تمام زحمات و تلاش های بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ را هدر میدهد.با بررسی و اصلاح چند مورد بظاهر بی اهمیت، میتوان سرعت سایت را به طرز چشمگیری افزایش داد.

بهینه سازی کد ها و تگ های html

چنانچه مشکلاتی در ساختار HTML سایت شما وجود داشته باشد محتوای صفحات شما توسط موتور جستجو ایندکس نخواهد شد.با توجه به تاثیر این کدها بر سئو و رتبه سایت،بهینه سازی کدها و تگ های htmlمیتواند چاره ساز باشد

طراحی نسخه AMP

گوگل با درک اهمیت سرچ موبایل و فرایند های بهینه‌سازی سایت ها برای موبایل فریم ورکی به نام AMP را ارائه داده است که به کمک آن میتوان سایت های بهینه‌سازی شده‌ای را برای موبایل با سرعت بارگذاری بسیار بالایی طراحی کرد.

خدمات سئو محلی یا LOCAL SEO

بهینه‌سازی وبسایت شما برای مخاطبینی که در یک مکان مشخص قرار دارند. اگر تا به حال سایت خود را از نظر سئوی محلی بهینه نکرده‌اید، سریعا دست به کار شوید. به خصوص کسب‌وکارهایی که به صورت مستقیم و حضوری با مراجعان خود در ارتباطید.

ثبت موقعیت مکانی یا MAP در گوگل

یکی از مزیت های عالی نمایش نتایج محلی گوگل امکان درج اطلاعات اضافی به غیر از آدرس مکانی ، مانند دسته بندی شغلی ، شماره تلفن ، آدرس وب سایت ، ساعت کاری و … میباشد تا از این رو به کسب و کارهای لوکال روح تازه ای ببخشد.

پیاده سازی و نشانه گذاری و استاندارد سازی

درک صحیح گوگل از محتوای صفحه هدف اول ما برای استفاده از نشانه گذاری است ولی هدف مهمتر نمایش متفاوت در نتایج جستجو است. بسیاری از تکنیک های نشانه گذاری موجب جذابیت نمایش سایت شما در نتایج گوگل و افزایش ورود کاربران می شود.