خدمات ما

حرفه ای ترین خدمات دیجیتال مارکتینگ را از ما بخواهید
پایدار مارکتینگ > خدمات ما

کسب و کار شما چه کوچک باشد یا بزرگ، تفاوتی ندارد. زمانی که با جستجوی کاربران در موتورهای جستجو در اولین صفحه لیست نتایج جستجو قرار بگیرید، نه تنها از رقبای کوچک بلکه عملاً از رقبای بزرگ کسب و کارتان نیز سبقت خواهید گرفت.با بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، دقیقاً برای جذب کاربرانی سرمایه گذاری می کنید که به دنبال شما هستند. سئو و بهینه سازی وب سایت خود را فقط به دستان متخصصین با تجربه پایدار مارکتینگ بسپارید.

شبکه های اجتماعی حاکمیت دنیا دیجیتال را در اختیار دارند و امروزه توانسته اند در روند بازاریابی کسب و کارها و تعامل کاربران با یکدیگر تأثیر گذاری مستقیم بگذارند و فرصت بسیار ارزشمندی جهت پیدا شدن مشتری های جدید و بالا رفتن اعتبار و برندسازی شماست. تأثیر شبکه های اجتماعی در گسترش و رشد مشاغل و کسب و کار در حوزه های مختلف غیر قابل انکار است.

زمانی یک وب سایت می تواند بازدید کننده زیادی به خود جذب کند که دارای محتوای با کیفیت و یونیک باشد. محتوای وب سایت شما باید جذاب و در عین حال بازتابی از کسب و کار شما باشد بطوریکه مشتری را برای خرید محصول و یا دریافت خدمات از شما ترغیب کند. تولید محتوای اصولی و ناب از موثر ترین راه های افزایش درآمد بصورت دائمی برای کسب و کارهای اینترنتی به شمار می رود.

تأثیر تبلیغات بر رشد و بقای کسب و کارها در فضای دیجیتال با توجه به محیط رقابتی دنیای کنونی امری بدیهی است. یکی از موثر ترین راه های بهبود رونق کسب و کار در تجارت الکترونیک، تبلیغات درگوگل با هدف ایجاد آگهی های هدفمند و در نتیجه افزایش بازدهی بسیار بالا میباشد. اما تبلیغات گوگل موثر نیاز به یک تیم با تجربه و متخصص دارد. پایدار مارکتینگ آماده ارائه خدمات حرفه ای در این زمینه می باشد.

در هر کسب و کار دیجیتالی که باشید، داشتن یک ویترین زیبا و جذاب در دنیای مجازی که متناسب با نیاز شما و منطبق براستانداردهای روز دنیا باشد، از جمله فاکتورهای تاثیر گذار در جذب مشتری و معرفی شماست. تیم پایدار مارکتینگ به پشتوانه سابقه درخشان در این زمینه و با بکارگیری پیشرفته ترین متدهای برنامه نویسی و طراحی وب سایت برای راه اندازی یک سایت از صفر تا صد همراه شماست.

حوزه دیجیتال مارکتینگ یکی از پرطرفدارترین موضوعات دنیای دیجیتال است که با رشد روز افزون خود، فرصت های شغلی بسیاری را فراهم آورده است. برای موفقیت در این حوزه، شما نیازمند این هستید که از متخصصین در این زمینه یاری جویید. تیم مشاوره حرفه ای پایدارمارکتینگ با در اختیار گذاشتن تمام تجربیات و دانش خود در طی این سالها و معرفی و ارائه خدمات بازاریابی دیجیتال متناسب با کسب و کار شما، دراین مسیر شما را قدم به قدم همراهی می کند.

یکی از ارزان‌ترین روش‌های دیجیتال مارکتینگ که امروزه در تدوین برنامه بازاریابی بسیاری از شرکت های پیشرو جایگاه اثربخشی دارد، ایمیل مارکتینگ است. در همین راستا، اتوماسیون ایمیل شما را قادر می‌سازد بدون صرف زمان زیاد، حجم زیادی ایمیل را در زمان مناسب ارسال کنید. بازاریابی ایمیلی، فرصت‌های زیادی در اختیار کسب‌ و کار شما قرار خواهد داد و باعث تداوم ارتباط کسب‌ و کارها با مشتریان سابق، جذب مشتریان جدید و تشویق مخاطبان غیرفعال به ادامه ارتباط می‌شود.

طبق آمارها، یک برنامه موبایل مفید و کاربردی می تواند حداقل بیش از ۵۰ هزار دانلود در سراسر کشور کسب کند. طراحی اپلیکیشن برای موبایل در واقع فرآیند تولید و طراحی برنامه های موبایل برای انواع پلتفرم ها با استفاده از آخرین متدهای طراحی و برنامه نویسی میباشد. بنابراین با توجه به گسترش روز افزون تلفن های همراه، طراحی اپلیکیشین گام بزرگی در جهت توسعه کسب و کار خواهد بود.