سوشیال مارکتینگ را با پایدار مارکتینگ، حرفه ای پیش ببرید

تبلیغات در شبکه های اجتماعی شما را در بهترین حالت ممکن پیاده‌سازی و اجرا می کنیم.

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام

بازاریابی و تبلیغات در اینستاگرام به دلیل هزینه کمتر و نمایش تبلیغات به چندین میلیون کاربر آنلاین برای انواع کسب و کارها بسیار مناسب است.

تبلیغ از طریق افراد تاثیرگذار (اینفلوئنسرها)

یک معرفی خوب از طرف یکی از اینفلوئنسرها (چهره های مشهور تاثیرگذار) می تواند از ده ها میلیون تبلیغ برای شما تأثیر گذار تر باشد.

بازاریابی و تبلیغات در تلگرام

تبلیغات در تلگرام همچنان که باعث افزایش اعضای کانال های تلگرامی می شود،تاثیر خوبی در بازاریابی و تبلیغات کسب و کار شما خواهد داشت.


ما آماده ایم تا کسب و کار دیجیتال شما را متحول کنیم !


ما از شروع فرآیند بازاریابی دیجیتال در تمامی مراحل اجرایی در کنارتان خواهیم بود تا شما را به هدفتان یعنی رونق کسب و کار و توسعه برندتان برسانیم.
همین حالا با ما تماس بگیرید

خدمات بازاریابی شبکه های اجتماعی پایدار مارکتینگ

ما با بررسی مخاطبان هدف شما، پر سود ترین شبکه های اجتماعی را برای کسب و کارتان شناسایی و انتخاب میکنیم.

تولید محتوای هوشمندانه و هدفمند

فقط تولید محتوا کافی نیست، بلکه باید از تولید محتوای خود هدفی داشته باشید و این را به مخاطب نیز انتقال دهید.با این کار، شخصیت قدرتمندی برای برندتان در شبکه‌های اجتماعی خود ایجاد کنید.

استراتژی‌های تبلیغاتی

کسب و کارهایی که بدون استراتژی(برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی تمام فعالیت‌ها) دل به دریا می‌زنند، ممکن است در کوتاه ‌مدت موفق شوند.اما در بلند مدت این استراتژی است که پیروز میدان است.

آنالیز محتوای منتشر شده

با شناخت مشتری، برند شما بیشتر مشتری مدار خواهد بود و مشتری‌ مداری، افراد جدیدی را به سمت شما جذب می‌کند. ما با ارائه شاخص های ارزیابی دوره ای شبکه های اجتماعی شما را تحلیل و بررسی میکنیم.

تحلیل و ارائه گزارش فعالیت

با تحلیل شبکه‌های اجتماعی آنالیزی گسترده از وضعیت همه شبکه‌های اجتماعی و پست‌ها و محتوای منتشر شده در‌ اختیار خواهید داشت و میتوانید با بازه‌های زمانی گذشته مقایسه کنید.