سئو سایت پزشکی

پایدار مارکتینگ > سئو  > سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی را در این مطلب به طور اجمالی ولی مواردی را که برای سایت پزشکی شما تاثیر گذار می باشد شرح می دهیم.

اگر وب سایت پزشکی دارید و به فکر سئوی آن هستید مسیر درست را انتخاب کردید و اگر هم هنوز به فکر طراحی سایت پزشکی نیافتادید نگران نباشید چرا که ما در این مطلب میخواهیم نکات مهم درباره سئوی سایت پزشک را افشا کنیم که می توان به جرات گفت که پس از طراحی سایت پزشکی توسط شرکت پایدار مارکتینگ نیمی از راه را طی خواهید کرد زیرا وب سایت های پزشکی طراحی شده توسط پایدار مارکتینگ سئو بیس می باشد یعنی کلیه اصول سئو پزشکی هم از نظر فنی و تکنیکال و هم از نظر محتوای وب سایت رعایت شده است پس فقط کافیست سئوی سایت تان را همین حالا شروع کنید و توصیه هایی که در این مقاله بازگو می کنیم را مو به مو اجرا نمایید.

سئو معرفینامه

سئو سایت پزشکی

سئو سایت پزشکی چیست

تعریف سئو سایت پزشکی یعنی بهینه سازی سایت پزشکی برای موتورهای جستجو مثل گوگل. یعنی وب سایت خود را طوری بهینه سازی نمایید تا برای موتورهای جستجو جذاب و فریبنده باشد و به نوعی از سایت پزشکی شما خوشش بیاید.

از این لحظه از مقاله منظور ما از موتور جستجو همان گوگل می باشد و بدلیل آمار جستجوی بالای کاربران در گوگل، صرفا بیشترین انرژی خود را برای گوگل خواهیم گذاشت و در مرحله دوم به فکر دیگر موتورهای جستجو مثل بینگ خواهیم افتاد.

نکات و تکنیک های ناگفتنی سئو سایت پزشکی

۱- کلید واژه یا کیوردهای سایت پزشکی را مشخص کرده و در یک کاغذ یا یک جدول اکسل به ترتیب اولویت یادداشت نمایی.

۲- از اولین کیورد یا کلمه کلیدی پزشکی شروع کنید و آن عبارت کلیدی را در گوگل جستجو نمایید.

۳- نتایجی که در صفحه اول گوگل حاصل می شود شامل ۱۰ وب سایت پزشکی می باشد که سئوی آنها نسبت به بقیه رقبا بهتر و به استاندارد گوگل یا بهتر بگوییم به الگوریتم گوگل نزدیکتر خواهد بود.

عناوین این ۱۰ سایت پزشکی در صفحه اول گوگل را در ستون بعدی جدول خود وارد نمایید.

۴- حالا عناوینی که تکراری بوده و یا از نظر مفهوم نزدیک به هم میبایست را با رنگ های مشابه مشخص نمایید.

۵- وارد هر ۱۰ سایت شوید و عناوین و تگ های به کار رفته  محتویات صفحه مثل درباره ما و تماس با ما و…را در جدول فوق وارد نمایید.

۶- مجددا کلمات و عبارتی که بعنوان تگ H استفاده شده و با هم مکبارت می باشیم.

۷- با استفاده از عبارات و کلمات اصلی بدست آمده، محتوای خود را نوشته و منتشر میکنیم و آماده دیده شدن سایت پزشکی در صفحه اول گوکل خواهیم بود.

administrator
۱دیدگاه

ارسال دیدگاه

دیدگاه
نام
ایمیل
وبسایت